اعلام برنامه‌های ستاد اجرایی فرمان امام(ره) البرز در هفته جوانی جمعیت
کد خبر: 4215970
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۰

اعلام برنامه‌های ستاد اجرایی فرمان امام(ره) البرز در هفته جوانی جمعیت

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) البرز ضمن اعلام اقدامات این ستاد در راستای حمایت از جوانی جمعیت، به تشریح اهم ویژه‌برنامه‌های هفته جوانی جمعیت پرداخت.

ستاد اجرایی فرمان  امام (ره)

سیدمهدی میرغفاری، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز اظهار کرد: در حیطه حمایت از جوانی جمعیت چند طرح از سوی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) اجرایی شده است از جمله حمایت از چندقلوها، شامل خانواده‌های صاحب سه‌قلو و بیشتر در دستور کار قرار گرفت و در این راستا، به هر خانواده قریب به ۴۰ میلیون تومان کمک و هدیه اختصاص یافت.

وی افزود: همچنین طرح «لبخند مادری» به موضوع حمایت از خانواده‌های با دهک حداکثر چهار اختصاص دارد با این توضیح که به هر خانواده یک بسته به ارزش حداقل هفت میلیون تومان اهدا می‌شود و تاکنون توزیع 350 بسته انجام شده است.

این مسئول به برنامه‌های اختصاصی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در هفته جوانی جمعیت اشاره کرد و توضیح داد: بر طبق پیش‌بینی‌ ما این برنامه‌ها در چند زمینه اجرایی خواهد شد که از جمله در مرحله جدید طرح لبخند مادری، توزیع بسته های معیشتی در مناطق کم‌برخوردار را در دستور کار داریم.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) البرز ادامه داد: طرح «خیمه ایران جوان» از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای هفته جمعیت است و بر این اساس، گروه‌های جهادی البرز به برپایی این خیمه‌ها می‌پردازند که این برنامه از امروز ۲۶ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود و تا ۲۹ این ماه ادامه دارد. 

میرغفاری با اشاره برنامه‌های بخش هنر و رسانه، تصریح کرد: در این بخش، تولیدات رسانه‌ای مانند سرود با حمایت ستاد اجرایی، اینفوگرافی و ... با موضوع جوانی جمعیت در دستور کار قرار گرفته است که در این هفته منتشر می‌شود. 

وی تأکید کرد: طرح‌های بومی محلی نیز از دیگر تمهیدات ستاد برای هفته جوانی جمعیت است که در برخی محلات شهرستان‌های استان کارگاه‌هایی برای برگزاری پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام
captcha