کد خبر: 4085641
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰

اطلاع‌رسانی اوقاف البرز برای شرکت در مسابقات قرآن ضعیف است

نفر اول حفظ کل قرآن کریم در مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان البرز، گفت: آمادگی برای شرکت در مسابقات قرآنی نیازمند زمان است و تاخیر در اطلاع رسانی‌ها موجب می‌شود کیفیت عملکردها کاهش پیدا کند و درنتیجه اعتماد به نفس آنها پایین بیاید.

مسابقات قرآن کریم

مهدیه قزلباش، نفر اول حفظ کل قرآن کریم در مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان البرز، در گفت‌وگو با ایکنا از البرز اظهارکرد: سطح مسابقات و سطح داوری‌ این دوره از مسابقات نسبت به سال‌های گذشته بهتر بود؛ به عنوان مثال در سال‌های گذشته داوری‌ها فقط در سطح استانی بود اما امسال سطح کشوری پیدا کرده است.

وی افزود: به طور کلی این دوره از مسابقات تجریه خوبی بود و رقبا نیز سطح بالایی داشتند و سرسخت بودند.

قزلباش توضیح داد: انتقادی که به برگزاری مسابقات می‌توان داشت ضعیف‌بودن نحوه اطلاع رسانی‌ها است یعنی به شرکت‌کنندگان یا دیر اطلاع می‌دهند یا اصلا اطلاع نمی‌دهند؛ به عنوان مثال شرکت در بخش مفاهمیم نیازمند آمادگی قبلی است و به همین دلیل باید به متسابقین حداقل از یک ماه قبل اطلاع رسانی کنند تا بتوانند بخش‌های مربوطه را مرور کنند.

وی ادامه داد: تاخیر در اطلاع‌رسانی مسابقات موجب می‌شود که استرس و نگرانی شرکت‌کنندگان افزایش یابد و میزان بازدهی عملکرد آنها کاهش پیدا کند.

نفر اول حفظ کل قرآن کریم در مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان البرز، عنوان کرد: پیشنهاد می‌کنم که پیش از برگزاری مسابقات شهرستانی، استانی و کشوری یک سری کلاس‌های آمادگی و تقویتی برای همه شرکت‌کنندگان در همه رشته‌ها تشکیل شود، قطعا کارساز خواهد بود.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha