کد خبر: 4060165
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱

فراخوان چهارمین کنگره ملی شعر امام حسن مجتبی(ع) با عنوان «حدیث حُسن» از سوی دبیرخانه شعر آیینی استان البرز اعلام شد.

 چهارمین کنگره ملی«حدیث حُسن»

به گزارش ایکنا از البرز، چهارمین کنگره ملی شعر امام حسن مجتبی(ع) با موضوعات شعر فارسی در مدح، منقبت، فضائل و مراثی امام سوم شیعیان جهان در تمام قالب‌های شعر فارسی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این کنگره تا روز دوشنبه ۱۰ مردادماه سال جاری مصادف با سوم محرم‌الحرام فرصت دارند آثار خود را از طریق پیام‌رسان‌های واتساپ، تلگرام و ایتا به شماره ۰۹۰۲۰۳۷۷۳۲۴ ارسال کنند.

به شاعران برگزیده هر یک ۴۰ میلیون ریال و به شاعران تقدیری نیز ۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی به همراه لوح تقدیر و تندیس کنگره اهدا خواهد شد.

هر شرکت‌کننده می‌تواند در هر بخش حداکثر پنج اثر به دبیرخانه کنگره ارسال کند ضمن اینکه آثار ارسالی باید در قالب فایل Word با فونت B Nazanin و سایز ۱۴ ارسال شوند و اشعاری که در کنگره سال گذشته شرکت داده شده باشند از روند بررسی آثار کنار گذاشته می‌شوند.

ثبت مشخصات کامل صاحب اثر اعم از نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس و تاریخ تولد در ذیل هر اثر الزامی است و آثاری که به مرحله دوم داوری راه پیدا کنند در قالب یک مجموعه منتشر خواهند شد.

مراسم اختتامیه در شهر کرج برگزار و تاریخ آن متعاقبا اعلام خواهد شد ضمن اینکه حضور برگزیدگان و نفرات تقدیری در اختتامیه الزامی است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت «حدیث حسن» مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: