کد خبر: 4057816
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۷

آزادی یک مادر از زندان به همت خادمیاران رضوی البرز

مسئول کانون تخصصی امور بانوان و خانواده دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی البرز از آزادی یک بانوی معسر 43 ساله با کمک خادمیاران و خیرین خبر داد.

آزادی یک مادر از زندان به همت خادمیاران رضوی البرز

به گزارش ایکنا از البرز، طرح نذر امام رضا(ع)، طرحی است که در آن به کمک خادمیاران و خیرین بانوان معسرزندانی جرائم غیرعمد آزاد می‌شوند.

در این طرح بانوانی که بنا بر هر دلیلی جرمشان غیرعمد بوده از طرف خیرین کانون بانوان و خانواده بنیاد کرامت حمایت شده و از لحاظ مادی نیز تحت پوشش قرار می‌گیرند و به آغوش خانواده باز می‌گردند.

مادران دارای فرزندان بیشتر، زنان سرپرست خانوار، مادرانی که با فرزند در زندان هستند، زنان زندانی با جرائم مالی کم، مادران دارای فرزند معلول و بیمار، مادران زیر ۴۰سال، مادران دارای فرزند زیر 6 سال، زنانی که همزمان همسرشان هم در زندان است، زنان زندانی در مناطق کم‌برخوردار، زنانی که در زندان ویژگی خاصی کسب کرده‌اند از قبیل حفظ و فراگیری قرآن کریم و کسب مهارت شغلی در اولویت کمک هستند.

ناهید شکریان، مسئول کانون تخصصی امور بانوان و خانواده دبیر خانه کانون‌های خدمت رضوی در گفت‌وگو با ایکنا از البرز اظهار کرد: با اجرای این طرح، امروز به لطف خدا و عنایت و لطف امام رضا(ع)، مادر معسر ۴۳ ساله البرزی با جرائم غیرعمد، آزاد شد.

وی افزود: وی صاحب سه فرزند و بدون سابقه جرم بوده و با تلاش‌ها و کمک‌های خیرین و کانون تخصصی امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی استان البرز و ستاد دیه استان همزمان با هفته جمعیت آزاد شد و به کانون خانواده بازگشت.انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :