کد خبر: 4057717
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد البرز از اجرای تئاتر بچه‌های مسجد در مساجد استان با هدف استعدادیابی و تقویت فعالیت‌های فرهنگی خبر داد.

کانون فرهنگی هنری مساجد

حجت‌الاسلام کاظم شکری، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: رویداد نمایشی تئاتر بچه‌های مسجد با هدف رشد و اعتلای هنری گروه‌های نمایشی و توسعه تئاتر مردمی هرساله در سراسر کشور از جمله استان البرز برگزار می‌شود.

وی افزود: مسجدمحوری از مهمترین رویکردهای کانون های فرهنگی- هنری مساجد است و تلاش می‌کنیم پرورش نوجوانان با استعداد در عرصه تئاتر را دنبال کنیم.

این مسئول بیان کرد: از طریق فعالیت‌های تئاتر بچه‌های مسجد می‌توان نخبه‌های متعهد انقلابی در عرصه تئاتر و نمایشنامه نویسی را شناسایی و تربیت کرد.

شکری خاطرنشان کرد: پس از فراخوان جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد در آذرماه سال گذشته دبیرخانه این جشنواره در استان شکل گرفت و پس از ثبت نام گروه‌ها در نهایت 22 گروه نمایشی منتخب شدند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد البرز گفت: این گروه‌های نمایشی در حال حاضر در حال تمرین برای اجرای نمایش‌های خود هستند و به زودی نمایش‌هایشان در مساجد منتخب به روی صحنه می‌رود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: