کد خبر: 4057498
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه البرز از ثبت‌نام 65 نفر از این استان تاکنون در مسابقات سراسری قرآن‌ کریم سازمان اوقاف خبر داد.

مسابقات قرآن‌کریم در البرز

حجت‌الاسلام احمد اشرفی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: ثبت‌نام مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم اوقاف تا ۲۱ خرداد از طریق سایت مسابقات قرآن‌ کریم به آدرس WWW.quraniran.ir انجام خواهد شد.

وی افزود: فقط در صورتی که متقاضیان شرکت‌کننده امکان ثبت‌نام ندارند می‌توانند با مراجعه به ادارات اجرایی اوقاف در کلیه شهرستان‌ها، مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند.

این مسئول با اشاره به اینکه رشته‌های در نظر گرفته شده برای شرکت متقاضیان شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء، دعا خوانی، اذان، تفسیر قرآن‌کریم، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، مدیحه‌سرایی و همخوانی است، گفت: متقاضیان باید شخصا به سایت مسابقات مراجعه و در رشته مورد علاقه‌شان ثبت‌نام کرده و کد پیگیری دریافت کنند.

اشرفی از اضافه‌شدن دو رشته جدید به این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: دو رشته جدید نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه شامل این رشته‌هاست.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف البرز تصریح کرد: متقاضیان به‌طور هم‌زمان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در یکی از رشته‌های انفرادی آوایی(قرائت تحقیق و ترتیل، همه رشته‌های حفظ، اذان و دعاخوانی) و یک رشته گروهی(مدیحه‌سرایی و همخوانی قرآن‌کریم) اقدام کنند.

وی در پایان از ثبت‌نام 65 نفر تاکنون در مسابقات سراسری قرآن‌کریم سازمان اوقاف در البرز خبر داد گفت: به‌منظور ترویج معارف عمومی قرآن‌کریم و آشنایی با آن، همه شرکت‌کنندگان می‌توانند علاوه بر رشته‌های فوق، در یکی از رشته‌های معارفی(تفسیر عمومی قرآن‌کریم، ترجمه نهج‌البلاغه، ترجمه صحیفه سجادیه) ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: