کد خبر: 3957424
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز با بیان اینکه دشمنان برای ضربه‌ زدن به کشور و نظام هر روز یک ترفند جدید پیاده می‌کنند، گفت: شکست نقشه‌های شوم دشمنان نشانه مدد الهی است.

شکست نقشه‌های شوم دشمنان نشانه مدد الهی است

به گزارش ایکنا از البرز، حجت‌الاسلام علی‌مراد یوسفی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز، 13 اسفند در جمع رابطان نظارت و بازرسی بسیج اقشار با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی زمینه ایجاد تحولی عظیم در دنیا را آغاز کرده است، گفت: با پیروزی انقلاب و تاکنون هر آنچه اراده و خواست الهی برای پیشرفت و تقویت نظام بود به آن دست یافتیم.

وی افزود: امروز پیشرفت‌های نظام اسلامی برای دنیا تبدیل به یک معما شده؛ چراکه دنیا بر این اعتقاد است که با این همه هجمه‌های داخلی و خارجی و فشارهای زیادی که به این کشور و نظام وارد می‌‍‌شود چطور کشور همچنان در حال پیشرفت است.

این مسئول با بیان اینکه دشمنان برای ضربه‌ زدن به کشور و نظام هر روز یک ترفند جدید پیاده می‌کنند، گفت: شکست نقشه‌های شوم دشمنان نشانه مدد الهی است البته باید در این حوزه هوشیار باشیم و مراقب نقشه‌های جدید آنها باشیم.

یوسفی با اشاره به اینکه وجود نیروهای مخلص و تبعیت محض از ولایت فقیه موجب این امدادهای الهی شده است، گفت: بزرگ‌ترین دانشگاه‌ها و سرویس‌های امنیتی دشمنان پس از سال‌ها به‌دنبال رمزگشایی از عملیات‌های دفاع مقدس ما هستند اما آنها نمی‌دانند که امداد و نصرت الهی چیست و این مسئله برایشان قابل‌ فهم نیست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش‌رو، گفت: این انتخابات یکی از حساس‌ترین انتخابات کشور است، در این بین باید تلاش کنیم تا به وظیفه‌مان به درستی عمل کنیم.

یوسفی ادامه داد: دشمنان به‌دنبال فضاسازی هستند و این عرصه بسیجیان و سپاهیان باید تلاش کنند تا درست عمل کنند و این حق را ندارند که مبلغ فردی خاص و یا ستاد انتخاباتی کاندیداها شوند.

این مسئول تأکید کرد: امروز وظیفه همه ما این است که برای تقویت جبهه انقلاب وارد عرصه شویم و هرچه توان داریم در این مسیر پیاده کنیم، چراکه همان‌گونه که شاهد هستیم انقلابی‌ترین مجلس و قوه قضائیه شکل گرفته و در صورت شکل گرفتن دولت انقلابی شاهد یک جهش بزرگ خواهیم بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: