کد خبر: 3927147
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
رئیس انجمن سواد رسانه‌ای البرز از راه‌اندازی مرکز نیکوکاری جامع فرهنگ، هنر و رسانه در این استان خبرداد و گفت: این مرکز به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز و با مشارکت انجمن سواد رسانه‌ای ایران ایجاد شده است.

راه‌اندازی مرکز نیکوکاری جامع فرهنگ، هنر و رسانه در البرز

حامد توکل، رئیس انجمن سواد رسانه‌ای البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، به راه‌اندازی مرکز نیکوکاری جامع فرهنگ، هنر و رسانه در این استان اشاره و اظهار کرد: این مرکز به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز و با مشارکت انجمن سواد رسانه‌ای ایران با هدف توسعه فرهنگ انفاق و احسان و استفاده از ظرفیت‌های متخصصان رسانه‌ای و هنر ایجاد شده است.

وی افزود: این مرکز به صورت تخصصی در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه به خانواده تحت پوشش کمیته امداد خدمات مختلف ارائه می‌کند تا با آگاه‌سازی آنان در مسیر کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش آگاهی جامعه قدم بردارد.

این مسئول با اشاره به اینکه خدمات انجمن سواد رسانه‌ای البرز با محوریت آموزش و تولید محتوا در 16 سرفصل به جامعه هدف ارائه می‌شود، گفت: آموزش‌ها در حوزه سواد رسانه‌ای به دلیل وضعیت شیوع بیماری کرونا به صورت آنلاین آغاز شده است.

توکل تصریح کرد: در حوزه تولید محتوا نیز این مرکز با هدف توسعه فرهنگ انفاق، زکات، کمک به همنوع(در قالب فیلم، ویدئو، موشن‌گرافی و عکس) و همچنین توانمندسازی جامعه تحت حمایت کمیته امداد فعالیت می‌کند.

وی با تاکید براینکه اعضا و اساتید این انجمن از لحاظ دانش و توانایی حرفه‌ای جزو بهترین‌های حوزه خود هستند، گفت: در این مرکز هنرمندان و اهالی رسانه علاوه بر اینکه می‌توانند کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند، می‌توانند با نشر فرهنگ کمک به دیگران در قالب پویش‌ها و آثار هنری و رسانه‌ای به یاری نیازمندان بشتابند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: