کد خبر: 3901225
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرزگفت: به مناسبت عید سعید فطر سه هزاربسته معیشتی بین خانواده دانش‌آموزان نیازمند این استان توزیع شد.

توزیع سه هزار بسته معیشتی بین دانش‌آموزان البرزی

فرشته فهمیده، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز، اظهارکرد: به مناسبت عید سعید فطر سه هزاربسته معیشتی بین خانواده دانش‌آموزان نیازمند این استان توزیع شد.
وی با اشاره به اینکه این اقدام در قالب رزمایش همدلی و کمک مومنانه با شعار«جشن عید بندگی» صورت گرفت، افزود: پس از فرمایشات رهبرمعظم انقلاب در نیمه ماه شعبان، کمیته‌ای در آموزش و پرورش البرز برای کمک به خانواده‌های دانش آموزان نیازمند شکل گرفت.
این مسئول با بیان اینکه توزیع کمک‌های معیشتی آموزش و پرورش از نیمه شعبان دربین خانواده‌های دانش‌آموزان نیازمند در سه مرحله آغاز شد، خاطرنشان کرد: این بسته‌های حمایتی با مشارکت فرهنگیان و خیرین تهیه شد که ارزش ریالی هربسته معیشتی حدود سه میلیون ریال است.
فهمیده تصریح کرد: هر بسته معیشتی شامل یک کیسه برنج ایرانی، ماکارونی، روغن، تن ماهی، رب گوجه‌فرنگی، قند و شکر است که در اختیار نیازمندان قرار گرفت.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز یادآورشد: به تعدادی از خانواده‌های دانش‌آموزان نیازمند نیزکمک نقدی صورت گرفت.
وی یادآورشد: برای جمع‌آوری کمک‌های فرهنگیان و خیرین البرز پویش‌ همدلی کمک مومنانه راه‌اندازی شد تا بتوانیم درماه مبارک رمضان حمایت لازم را دانش‌آموزان نیازمند در استان داشته باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: