کد خبر: 3900560
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
مدیر نمایندگی استان قدس رضوی در البرز از توزیع هفت هزار بسته معیشتی ویژه نیازمندان استان خبر داد.

توزیع 7 هزار بسته معیشتی در البرز

عباس قاضی‌خانی، مدیر نمایندگی استان قدس رضوی در البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز به توزیع هفت هزار بسته معیشتی بین نیازمندان اشاره کرد و گفت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تولیت آستان قدس رضوی به فرمان مقام معظم رهبری با اجرای طرح سفره مهربانی به نام امام مهربانی، آقا علی بن موسی الرضا(ع) لبیک گفت.
وی افزود: از سوی استان قدس رضوی ویژه تمامی استان‌های کشور تعداد دو هزار و 500 بسته تخصیصی داده شد و با اختصاص اعتبار مالی مورد نیاز تعداد چهار هزار و 500 کالای دیگر برای نیازمندان تهیه شد.
این مسئول بیان کرد: تعداد کالاهای تهیه شده استانی توسط کانون‌های مرکزی خادمیتران رضوی در 13 شهر و شهرستان تهیه شد و به سبد کالایی متبرک شده اهدایی از استان مقدس امام رضا(ع) اضافه شد.
قاضی خانی در خصوص اقدامات دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز در خصوص موضوع کرونا اظهار کرد: پخت 200 هزار غذا توسط کانون‌های خادمیاری سراسر استان، ذبح 20 راس گوسفند و تولید و توزیع بیش‌از 500 هزار ماسک، دلجویی از کادر درمان 18 بیمارستان در البرز و پخت چهار هزار پرس غذای گرم در آشپزخانه بیمارستان‌ها و اهدای هدیه تبرکی از سوی استان مقدس امام رضا(ع) به کادر درمان و بیماران از جمله اقدامات این مجموعه بود که در مبارزه با ویروس منحوس کرونا انجام شد.
وی بیان کرد: دلدادگی به امام رئوف، نظام، انقلاب و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب باعث شد جوانان ما امروز، در این ماه مبارک و با زبان روزه در این محل فعالیت کنند تا بسته‌های معیشتی به دست نیازمندان برسد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: