کد خبر: 3889432
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان البرز کانالی برای معرفی چالش‌ها و بازی‌های خانگی ایجاد کرده و هر شب به خانواده‌هایی که از بازی‌های خود فیلم تهیه و ارسال کنند جایزه می‌دهد.

پویش بازی‌های خانگی، مهمان خانه‌ البرزی‌ها می‌شود

حمیدعربیان، مسئول کارگروه تربیت کودک و نوجوان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در گفت وگو با ایکنا از البرز در رابطه با اقدام این مجموعه برای گسترش بازی‌های خانگی گفت: کرونا علاوه بر آن خاطرات تلخی که برجای گذاشت و شاید سال‌ها این تجارب تلخ در خاطر بشر باقی بماند یک تجاربی هم به زندگی بشر اضافه کرد که جای توجه دارد.
وی افزود: پرداختن به فعالیت‌های درون‌خانه و ارتباط مستمر با خانواده بستری را برای احیای برخی فعالیت‌ها فراهم کرد که شاید در سختی‌ها و شلوغی‌های زندگی شهری امروزی کمرنگ شده بودند.
این مسئول بیان کرد: شیرینی‌پختن، خیاطی، بافتنی و انجام چالش‌ها و بازی‌های خانگی از جمله مواردی است که در این روزها توسط مردم دنبال می‌شود و اگر ما بتوانیم این رویکرد را در خانواده خود حفظ کنیم یک ارزش افزوده‌ای را توانسته ایم ایجاد کنیم.
این فعال فرهنگی با اشاره به دغدغه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان البرز برای گسترش بازی‌های خانگی، گفت: انتخاب و معرفی برخی بازی‌های خانوادگی در رادیو البرز یکی از اقدامات ما برای گسترش این فضا بوده است.
عربیان از ایجاد کانالی برای معرفی چالش‌ها و بازی‌های خانگی خبر داد و گفت: بازی‌های متنوعی در قالب این کانال به همراه فیلم و عکس به مردم معرفی شده و برای اینکه اقبال برای انجام این بازی‌ها وجود داشته باشد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی هر شب از بین مخابان کانال اقدام به برگزاری مسابقه می‌کند. هر کدام از مخاطبان می‌توانند بعد از انتخاب یکی از بازی‌ها یا بازی‌های مشابه معرفی شده در کانال، از بازی خود فیلم تهیه کنند و برای ما ارسال کنند و در نهایت به بهترین بازی هدیه‌ای از طریق پیک ارسال می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: