کد خبر: 3881577
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
رئیس واحد تحقیق اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز با بیان اینکه لازم است تا درآمد حاصل از موقوفات شفاف‌سازی شود، گفت: مأموران این اداره به محل موقوفات مراجعه کنند و با احیای مکان‌های تصرف شده اقدام به تجدید سند اجاره کنند.

درآمدهای حاصل از موقوفات شفاف‌سازی شود

به گزارش ایکنا از البرز، سید فتح‌الله رحمانی، رئیس واحد تحقیق اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز، هفتم اسفند در نخستین جلسه هم‌اندیشی امین موقوفات استان البرز که در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد، گفت: با توجه به نظر ریاست سازمان اوقاف کشور اولویت ما این است که بتوانیم موقوفات استان را توسط خود مردم اداره کنیم.
وی بیان کرد: یکی از دلایل سازمان اوقاف برای استفاده از ظرفیت‌های مردمی این است که اقشار مردمی با مقررات این سازمان آشنا شوند.
رحمانی با بیان اینکه آشنایی مردم با مقررات مربوط به موقوفات می‌تواند میل و رقبت به همکاری در میان مردم جامعه را افزایش دهد، تصریح کرد: افرادی که در روستاها زندگی می‌کنند توانایی همکاری خوبی را با سازمان دارند.
این مقام مسئول افزود: لازم است تا درآمد حاصل از موقوفات شفاف‌سازی شود. همچنین بهتر است ماموران این اداره به محل موقوفات مراجعه کنند و با احیای مکان‌های تصرف شده اقدام به تجدید سند اجاره کنند.
وی گفت: شناسایی رقم‌های که قابل سرمایه‌گذاری است در اولویت قرار دارد تا بتوانیم در حفظ و نگهداری و افزایش درآمدها بهتر عمل کنیم.
وی در پایان افزود: همکاری هر فردی با مجموعه باید با تعال اداره آن منطقه باشد تا بتوانیم فعالیت‌ها را توسعه دهیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: