کد خبر: 3873290
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
گروه اجتماعی ــ مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: تاکنون از استان البرز کمک نقدی و غیرنقدی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان به استان سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال شده است.

کمک 500 میلیون تومانی خیرین البرز به سیل‌زدگان سیستان

به گزارش ایکنا از البرز، محمد محمدی‌فرد، مدیرکل کمیته امداد استان البرز، یکم بهمن درحاشیه برگزاری سیل مهربانی همکلاسی‌ها که دردبیرستان دخترانه شاهد معراج آموزش و پرورش ناحیه یک کرج برگزارشد، اظهارکرد: سیل مهربانی در ایران اسلامی ریشه در فرهنگ دینی و معنوی ما دارد به گونه‌ای که حضرت زهرا(س) اسوه‌ای ازاین مهربانی است.
وی افزود: تاکنون از استان البرز کمک نقدی و غیرنقدی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان به استان سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال شده و امروز نیکوکاری فرهنگیان البرز به نمادی برای توسعه هر چه بیشتر خیر و نیکوکاری در میان دانش‌آموزان، فرهنگیان و اولیا تبدیل شده است.
محمدی‌فرد، موفقیت البرز در کمک به هموطنان سیل‌زده استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان در فروردین ماه سال ۹۸ را نشانه همدلی و مهربانی مردم این استان دانست و یادآورشد: فرهنگیان و دانش‌آموزان نقش مهمی در این زمینه ایفا کردند.
این مسئول تصریح کرد: در خصوص این پویش‌های مهربانی وانسان دوستانه وزارت آموزش و پرورش نگاه ویژه‌ای به ظرفیت‌های آموزش و پرورش استان البرز دارد.
مدیرکل کمیته امداد استان البرز با بیان اینکه در حال حاضر ۶ هزار دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) البرز قرار دارند، افزود: مرکز نیکوکاری فرهنگیان استان البرز از ۲۲ هزار دانش‌آموز نیازمند به کمک در بخش آموزشی، درمانی و خدماتی حمایت می‌کند.
محمدی‌فرد تاکید کرد: دانش‌آموزان البرز در سیل مهربانی که یک هفته در مدارس این استان ادامه دارد، با هرتوان مالی که شرکت می‌کنند به همکلاسی‌های سیل زده خود در استان سیستان و بلوچستان پیام می‌دهند که در کنارشان هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: