کد خبر: 3873234
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
گروه اجتماعی ــ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرج، بسیج را بازوی توانمند و انقلابی دانشگاه‌ها دانست و گفت: نیروهای ارزشی بسیج در مسیر حفظ و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی‌دارند.

بسیج بازوی توانمند دانشگاه است

به گزارش ایکنا از البرز، محمدحسن برهانی‌فر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرج، یکم دی در جمع مسئولان بسیج استان البرز، شهید قاسم سلیمانی را الگویی برای تعهد، اخلاص، رشادت و ازخودگذشتگی دانست و گفت: نیروهای ارزشی بسیج در مسیر حفظ و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی‌دارند.
وی با اشاره به هجمه‌های بسیاری که در فضای کنونی جامعه در دانشگاه‌ها وجود دارد، افزود: دفاع از خاکریزهای اعتقادی در دانشگاه‌ها یکی از مسائل مهمی است که در صورت توجه نکردن، تأثیر مخرب آن به تمام جامعه سرایت خواهد کرد.
برهانی‌فر، مبارزه درست و منطقی در برابر تهاجم فرهنگی الکترونیکی در فضاهای مجازی که از سوی بیگانگان و دشمنان نظام مدیریت می‌شود را از دیگر مسائلی عنوان کرد که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی با دعوت از نیروهای توانمند بسیج در عرصه‌هایی مانند حفظ نزاکت فضای عمومی دانشگاه و رعایت شئون اسلامی در پوشش و رفتار تصریح کرد: حرکت در این مسیر، چارچوب و اصولی دارد که با کار تشکیلاتی هدفمند در کنار شناسایی مشکلات، هدف‌گذاری و تعریف سناریوی عملی باید محقق شود تا اهداف صیانتی نظام به درستی به سرانجام برسد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: