کد خبر: 3872598
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
گروه اجتماعی ــ مدیر تأمین مسکن کمیته امداد امام خمینی(ره) البرز گفت: بیش از ۱۱ میلیارد ریال صرف تعمیر ۴۹۲ واحد مسکونی مددجویان البرزی شده است.

تعمیر ۴۹۲ واحد مسکونی مددجویی با کمک صدقات البرزی‌ها

مازیار محمدی، مدیر تأمین مسکن کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز با تشریح تنوع ارائه خدمات مسکن به مددجویان این نهاد در زمینه‌های خرید، ساخت و تعمیر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۳۰ درصد از مجموع صدقه‌های پرداختی مردم البرز به این نهاد صرف تأمین هزینه خرید و تعمیر مسکن خانوارهای تحت حمایت‌شده است.
وی با بیان اینکه در بین سرفصل‌های مختلف خدماتی این نهاد به محرومان سهم قابل‌توجهی از صدقات البرزی‌ها به امورات مسکن خانوارهای مددجو اختصاص‌یافته است، افزود: بیش از ۱۱ میلیارد ریال صرف تعمیر ۴۹۲ واحد مسکونی مددجویان البرزی شده که ۵۳۰ میلیون تومان از صدقه‌های پرداختی مردم البرز و ۶۲۰ میلیون تومان نیز از اعتبارات کمیته امداد امام خمینی(ره) تأمین‌شده است.
محمدی با اشاره به نقش‌آفرینی گروه‌های جهادی بسیج سازندگی در ارائه خدمات تعمیر مسکن مددجویی اظهار کرد: در این مدت ۷۸ واحد مسکونی مددجویی در شهر کرج، ۵۱ واحد در ساوجبلاغ، ۳۸ واحد در فردیس، ۷۴ واحد در نظرآباد، ۴۱ واحد در ماهدشت، ۱۸ واحد در اشتهارد، ۲۶ واحد در محمدشهر، ۴۱ واحد در طالقان، ۲۹ واحد در کمالشهر، ۳۲ واحد در چهارباغ، ۳۶ واحد در مهرشهر و ۲۸ واحد در بخش نسا با کمک صدقات البرزی‌ها تعمیر شده است.
این مسئول با بیان اینکه خدمات تعمیر مسکن مددجویان به‌صورت رایگان ارائه می‌شود، یادآور شد: معرفی خانوارهای تحت حمایت به ادارات برق، گاز و آب و فاضلاب برای بهره‌مندی از انشعابات رایگان نیز از جمله خدمات بخش مسکن و ساختمان کمیته امداد است. خانه‌دار کردن مددجویان با استفاده از ظرفیت مسکن مهر و اجرای طرح بهسازی منازل مددجویان روستایی دو برنامه اصلی این نهاد در حوزه خدمات مسکن است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: