کد خبر: 3863868
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
گروه اجتماعی ــ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام(ره) استان البرز گفت: : امیدواریم با تلاش جهادی و شبکه‌سازی منسجم صورت گرفته در دفاتر امداد و مراکز نیکوکاری با جذب 23 هزار حامی جدید طی سه‌ماهه پایان سال تعداد حامیان البرزی به ۵۰ هزار نفر برسد.

تعداد حامیان البرزی به 50 هزار نفر می‌رسد

رضا لشینی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام(ره) استان البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز با اشاره به همکاری۲۶ هزار حامی البرزی با این نهاد گفت: امیدواریم با تلاش جهادی و شبکه‌سازی منسجم صورت گرفته در دفاتر امداد و مراکز نیکوکاری با جذب 23 هزار حامی جدید طی سه‌ماهه پایان سال تعداد حامیان البرزی به ۵۰ هزار نفر برسد.
وی بابیان اینکه در طرح اکرام ایتام و محسنین حامیان با شماره کارت‌بانکی و شناسه اختصاصی وجوه اهدایی خود را به‌صورت مستقیم به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز می‌کنند افزود: در این طرح حامیان می‌توانند با واریز ماهانه حداقل ده هزار تومان حامی یک یا چند یتیم و فرزند محسنین بشوند.
لشینی با تأکید بر اینکه هم‌اکنون عمده نیاز فرزندان محسنین را مسکن، جهیزیه و امور تحصیلی تشکیل می‌دهد گفت: ایتام و فرزندان محسنین در اثر حمایت‌های حامیان نیکوکار توانسته‌اند به مدارج مهم علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری دست پیدا کنند و بحمدالله نمونه‌های متعددی از این عزیزان در زمینه‌های رتبه‌های برتر کنکور سراسری، قهرمانی رشته‌های ورزشی کاراته، ژیمناستیک، فوتبال آمریکایی، کارگردانی تلویزیون، شعر، تألیف کتاب و رمان‌نویسی و حفظ قرآن به موفقیت رسیده‌اند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام(ره) استان البرز یادآور شد: استمرار توفیقات این نهاد در به ثمر رساندن برنامه‌های فقرزدایی درگرو همیاری و مشارکت مردم نیکوکار است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: