کد خبر: 3861809
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
گروه اجتماعی ــ مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز گفت: مرکز نیکوکاری اصناف البرز دارای شبکه منسجمی از مخاطبان شامل ۸۰ هزار کاسب و بازاری در قالب ۶۲ اتحادیه ‌است.

مرکز نیکوکاری اصناف البرز 80 هزار عضو دارد

به گزارش ایکنا از البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد البرز، 13آذر در حاشیه نشست بررسی راهکارهای کمک به کسبه مال‌باخته مرکز تجاری گلشهر که در جریان حمله اغتشاشگران آسیب دیدند گفت: بازاریان در قالب مرکز نیکوکاری اصناف البرز در جریان زلزله کرمانشاه، سیل اخیر، آزادی زندانیان نیازمند و رفع سایر نیازهای محرومان البرزی در امور خیر و احسان نقش‌آفرینی مناسبی داشتند و همه ما وظیفه داریم با استفاده از همه ظرفیت‌ها به یاری کسبه آسیب‌دیده در حوادث اخیر بشتابیم .
وی با ابراز تأسف از سواستفاده برخی از عناصر بیگانگان در آسیب‌رساندن به اموال عمومی و خصوصی مردم افزود: این نهاد با همکاری مرکز نیکوکاری اصناف و بازاریان درزمینه برگزاری آئین گل‌ریزان و همچنین اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به تعدادی از صاحبان واحدهای صنفی مرکز تجاری گلشهر که در پی تعرض اغتشاشگران در ناآرامی‌های اخیر دچار سختی شده‌اند، نقش حمایتی خود را ایفا خواهد کرد.
محمدی‌فرد با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری اصناف البرز دارای شبکه منسجمی از مخاطبان شامل ۸۰ هزار کاسب و بازاری در قالب ۶۲ اتحادیه است عنوان کرد: امیدواریم با حمایت‌های مسئولین و مددرسانی کسبه نیکوکار در آینده نزدیک شاهد رونق کسب و کار در مرکز تجاری گلشهر و سایر واحدهای صنفی آسیب دیده در حوادث اخیر باشیم و این الگوی همکاری و اقدام مشترک در سایر شهرهای استان نیز فعال‌سازی شود.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز گفت: عموم مردم عزیز و کسبه نیکوکار می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۴۱۲۴۵ به‌نام مرکز نیکوکاری اصناف البرز کمک‌های نقدی خود را اهدا کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: