کد خبر: 3851348
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
گروه فرهنگی- مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز از برگزاری 40 برنامه فرهنگی و تبلیغی ویژه دهه آخر ماه صفر در این استان خبر داد.

اجرای 40 برنامه محوری ویژه دهه آخر ماه صفر در البرز

حجت‌الاسلام مهدی ولایی برحق، مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز با اشاره به برگزاری 40 برنامه فرهنگی و تبلیغی ویژه دهه آخر ماه صفر در این استان، اظهارکرد: این تعداد برنامه در راستای ارتقای کیفی برنامه‌های عزاداری دهه آخر صفر و با هدف ترویج فرهنگ حسینی و اهداف قیام عاشورا و تبیین اهمیت مناسبت‌های دهه آخر صفر به همت روحانیون، کانون های فرهنگی، موسسات قرآنی، مبلغان و مبلغات در مساجد، حسینیه‌ها و هیئات مذهبی در حال اجراست.
وی تشریح فلسفه و اهمیت اربعین حسینی، تبیین سیره زندگانی حضرت پیامبر اکرم، حضرت امام حسن و حضرت امام رضا(ع)، قرائت زیارت اربعین، دسته‌روی هیئات مذهبی در روز ۲۸ صفر، قرائت زیارت حضرت رسول اکرم(ص) از دور، برپایی محافل عزاداری شهادت ثامن الائمه در مساجد را با ۱۵۰ برنامه محوری در حوزه فرهنگی، مذهبی، تبلیغی و دینی از جمله برنامه های دهه آخر صفر برشمرد.
این مسئول به اعزام 60 مبلغ و مبلغه مقیم و غیرمقیم در دهه آخر صفر به همت اداره تبلیغات اسلامی البرز اشاره کرد و افزود: در دهه آخر صفر امسال با هماهنگی‌های انجام‌ شده، 100 جلسه سخنرانی در این استان برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: