کد خبر: 3843088
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
گروه اجتماعی- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: درآستانه سال تحصیلی جدید، پویش عاطفه‌ها با شعار« با رنگ مهر، رویایی را بسازیم » در مرکز نیکوکاری فرهنگیان این استان کلید خورد.

آغاز پویش نیکوکاری «با رنگ مهر» در البرز

فرشته فهمیده، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز در گفت و گو با ایکنا از البرز، اظهارکرد: سنت پسندیده جشن نیکوکاری و عاطفه‌ها سال‌هاست که در کشور برگزار می‌شود و در این زمینه فرهنگیان مانند سایر قشرها به کمک دانش‌آموزان نیازمند می‌شتابند.
وی با اشاره به اینکه هرسال دانش‌آموزان برای حمایت ازهمنوعان دراین برنامه فرهنگی- معنوی شور و نشاط خاصی دارند، تصریح کرد: در این پویش بدون اینکه کرامت انسانی زیر سئوال برود با مشارکت و حمایت مردم زمینه خدمات‌رسانی به دانش‌آموزان و فرهنگیان نیازمند از سوی این مرکز نیکوکاری فراهم می‌شود.
وی بیان کرد: مشارکت دانش‌آموزان، اولیا، فرهنگیان و خیرین دراین پویش با اهدا کمک‌های نقدی و غیرنقدی در واقع پیام دین‌محوری، کمک به دیگران، مهرورزی و زبان شکر گفتن از خداوند به خاطر همه نعمت‌هایی که به ما عطا کرده را در جامعه انتشارو ترویج می‌کند.
فهمیده اضافه کرد: با همراهی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز چهار هزار پاکت برای توزیع در مدارس و ۲۰ بنر تبلیغاتی تهیه شده است.
این مسئول اضافه کرد: مرکز نیکوکاری فرهنگیان استان البرز با هدف حمایت از دانش‌آموزان و فرهنگیانی که مشکل مالی یا بیماری صعب العلاج دارند، فعال شده است.
وی تاکید کرد: برای حمایت از دانش‌آموزان و فرهنگیان نیازمند به کمک درالبرز نیاز به استفاده از ظرفیت‌های عظیم جامعه فرهنگیان، اولیای دانش‌آموزان و خیرین داریم.
گفتنی‌ست؛ کمک‌های جمع آوری شده به شماره حساب مرکز نیکوکاری آموزش و پرورش با شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه پرداخت ۶۸۲۸۲۵۴۶۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۲۹۷۰۰۴۵۹ واریز می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: