کد خبر: 3843037
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد جامع دهقان ویلای کرج از برپایی دوره‌های همخوانی و تواشیح قرآنی با همت کانون مسجد امام حسن مجتبی(ع) خبر داد.

برپایی دوره‌های همخوانی و تواشیح قرآنی در کانون فرهنگی هنری مسجد امام حسن مجتبی(ع) کرج

مرتضی حسین‌زاده، مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد جامع دهقان ویلای کرج در گفت و گو با ایکنا از البرز با اشاره به برپایی دوره‌های آموزشی همخوانی و تواشیح ویژه گروه‌های سنی نوجوان و جوان پسر در مسجد امام حسن مجتبی(ع)، اظهارکرد: این دوره از آموزش های همخوانی با همت کانون فرهنگی هنری مسجد برگزار می‌شود.
وی افزود: هدف از برپایی دوره‌های آموزشی همخوانی قرآنی تعامل و رفاقت میان فعالان کانونی مسجد و تبیین آموزه‌های دینی است.
این مسئول با اشاره به سرفصل‌هایی از برنامه‌های اوقات فراغت در کانون‌های فرهنگی مساجد، عنوان کرد: بسترسازی مناسب در جهت ارائه برنامه‌های فرهنگی و هنری در مساجد با محوریت کانون‌های فرهنگی هنری از جمله برنامه‌های موثر در زمینه اوقات فراغت است.
حسین‌زاده خاطرنشان کرد: اوقات فراغت مختص به تابستان نیست بلکه در طول سال و در فراغت تحصیل شرایطی به عنوان اوقات فراغت وجود دارد که در این خصوص با تدابیر صورت گرفته از طرف کانون فرهنگی هنری مساجد ویژه برنامه‌های متنوعی را اجرا می‌کنیم.
مدیرکانون فرهنگی هنری کانون امام حسن مجتبی(ع) تصریح کرد: گروه‌های همخوانی با برپایی یک کار گروهی و تشکیلاتی در پویایی و احیای شور و شعور مسجدی موثر هستند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: