کد خبر: 3842786
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
گروه اجتماعی- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه جواد الائمه(ع) گفت: هفته دفاع مقدس حدیث ماندگار پايداری و ایثار ملت ایران در راه دفاع از انقلاب و میهن اسلامی است.

دفاع مقدس؛ حدیث ماندگار پایداری و ایثار ملت ایران

حجت الاسلام علی رضازاده، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه جواد الائمه(ع) در گفت وگو با ایکنا از البرز، اظهارکرد: دفاع مقدس مجموعه‌ای چند وجهی از بزرگی و اقتدار و ایمان و اراده یک ملت است که شهادت نگین درخشان آن است.
وی با اشاره به ويژگی‌های هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس جهاد در راه خداست و بزرگداشت این هفته پاسداشت ایستادگی، وحدت، مروت و شوق شهادت طلبی رزمندگانی است که از دنیای خود برای دفاع از ناموس، میهن اسلامی و آرمان‌های خود گذشتند و مسیر خدایی شدن را برگزیدند.
رضازاده قاطعيت امام خمینی(ره) در تصميم‌گيری‌های نظام و ارتباط معنوی ایشان با رزمندگان را از مهم‌ترین ويژگي‌های دفاع مقدس دانست و افزود: هفته دفاع مقدس فرصتی است که مسائل مهمی همچون حضور تاثیرات مثبت حضور مقام معظم رهبری در جبهه‌های نبرد، نقش روحانيت در جنگ تحميلی، حضور اثرگذار زنان در جبهه و پشت جبهه و به عبارتی دفاع ديروز و بازماندگی امروز را برای درک بیشتر جنگ تحمیلی و بهره‌گیری از ویژگی های خاص آن جستجو کنیم.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) در پایان با اشاره به این تعبیر امام(ره) که هر چه انقلاب اسلامی دارد به بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است، خاطر نشان کرد: همه عزت و اقتدار امروز نظام اسلامي متأثر از دلاورمردی‌های شهدا و ايثارگر است لذا موظف هستيم طوری عمل كنيم که شرمنده شهدا نشویم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: