کد خبر: 3842756
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
گروه اجتماعی- رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: پویش عاشورایی همراه با کاروان عشق با عنوان «چهلچراغ راه» تا اربعین حسینی همراه شهروندان کرجی است.

پویش عاشورایی «چهلچراغ راه» تا اربعین ادامه دارد

علیرضا رحیمی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج در گفت‌وگو با ایکنا از البرز با اشاره به رونمایی پویش عاشورایی «همراه با کاروان عشق» یا چهلچراغ راه، اظهار کرد: این پویش مبتنی بر چهل رویداد و روایت از ظهر عاشورا تا اربعین حسینی است.
وی با بیان اینکه در دوره اول سعی شد لوگو و طرح این پویش در فضای مجازی به کاربران معرفی شود، گفت: محتوی و نتیجه اصلی این پویش بعد از عاشورا اتفاق می‌افتد.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج بیان کرد: تلاش می‌کنیم رخدادهای عاشورایی را در قالب پیام‌های اجتماعی فرهنگی به مخاطب نشان دهیم.
رحیمی با اشاره به اهمیت فضای مجازی، گفت: سعی شده از مطالب به گونه‌ای استفاده شود که شور حسینی به شعور حسینی منتهی شود.
وی همچنین به نکته قابل توجه این پویش اشاره کرد و گفت: استفاده تعداد زیادی از کاربران و کانال‌های فرهنگی از طرح های زیبای این پویش نشان از عشق و علاقه مردم به اهل بیت(ع) دارد.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج تاکید کرد: تلاش می‌کنیم مطالب پویش از منابع معتبر و رسمی شیعی تهیه و به شهروندان ارائه شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: