کد خبر: 3842280
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
گروه اجتماعی ــ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز گفت: در آستانه فصل مدارس قرار داریم و از شهروندان و خیرین استان درخواست می‌شود با کمک‌های خود زمینه خرید وسایل و لوازم التحریر مورد نیاز برای دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد را فراهم کنند.

حامی آرزوهای دانش‌آموزان بی‌بضاعت باشیم

رضا لشینی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: در آستانه فصل مدارس قرار داریم و از شهروندان و خیرین استان درخواست می‌شود با کمک‌های خود زمینه خرید وسایل و لوازم التحریر مورد نیاز برای دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد را فراهم کنند.

وی ادامه داد: کمیته امداد برای جمع آوری این کمک‌ها سامانه‌ای با عنوان حامی آرزوها به آدرس http://hamiarezooha.ir/ راه‌اندازی کرده و مردم می‌توانند با یک کلیک به قسمت کمک هزینه فرهنگی ـ تحصیلی مراجعه و بنا به توان مالی خود در قالب بسته تحصیلی یا مبلغی دلبخواه، از دانش‌آموزان و دانشجویان بی‌بضاعت حمایت کنند.

این مسئول بیان کرد: با ورود به این لینک این امکان وجود دارد که خیر انتخاب کند به چه دانش‌آموز و در چه مقطعی می‌خواهد کمک کند.

لشینی توضیح داد: از این طریق هر شهروند با هر توان مالی می‌تواند به یک دانشآموز نیازمند کمک کند تا شرایطی فراهم شود که همه محصلان استان بدون نگرانی و دغدغه سال تحصیلی خود را آغاز کنند.

وی ابراز کرد: در کنار این سامانه، در مرکز نیکوکاری اصناف و بازاریان استان نیز طرح هر کاسب یک دانش‌آموز در حال اجرا است تا کمک‌های این صنف جمع‌آوری و برای خرید لوازم‌التحریر استفاده شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز گفت: در مدارس استان نیز پاکت‌هایی توزیع شده و بنا شده دانش‌آموزان این پاکت‌ها را به خانه برده و به فراخور توان مالی خانواده مبلغی در آن قرار بدهند تا بتوانیم با مساعدت آن‌ها بخشی از نیاز دانش‌آموزان تحت پوشش را رفع کنیم.

وی توضیح داد: در حال حاضر بیش از چهار هزار و 500 دانش آموز و دانشجو تحت پوشش کمیته امداد استان قرار داشته و از خدمات این نهاد بهره مند می‌شوند.
انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: