کد خبر: 3829436
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
گروه اجتماعی ــ وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات اجرایی پروژه متروی هشتگرد پیشرفت خوبی داشته است و طبق برنامه‌ریزی تابستان امسال افتتاح می‌شود.

متروی هشتگرد تابستان افتتاح می‌شود

به گزارش ایکنا از البرز، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، امروز، یکم مردادماه در حاشیه بازدید از مترو شهر جدید هشتگرد که با حضور جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و شهبازی استاندار البرز همراه بود، اظهار کرد: تمام برنامه‌های ما در حوزه مسکن به قوت خود باقی است و ان‌شاءالله اجرا خواهد شد.

وی افزود: بخشی از مسیر مترو گلشهر-هشتگرد آماده شده و امروز هم آقای جهانگیری که این توفیق را داشتیم در خدمت‌شان باشیم. عملیات اجرایی این پروژه پیشرفت خوبی داشته و ان‌شاءالله برای تابستان امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مترو هشتگرد یکی از مطالبات جدی مردم این شهر است، گفت: خوشبختانه دو رام قطار برای این پروژه خریداری شده و به محض اتمام کار وارد ریل خواهد شد.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه مباحثی در خصوص نرخ واقعی رشد اجاره‌بها مطرح می‌شود، گفت: ممکن است فردی به یک بنگاه املاک مراجعه کند و اجاره بها بالاتر از حد میانگین به او اعلام شود. این ملاک ما نیست بلکه ملاک آن چیزی است که به طور رسمی توسط مراجع آماری اعلام می‌شود.

اسلامی اظهار کرد: طبق بررسی که ما داشته‌ایم از سال ۱۳۷۰ تاکنون نرخ اجاره با قیمت مسکن هماهنگ عمل کرده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: