کد خبر: 3829048
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
گروه اجتماعی ــ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی البرز گفت: ۵۶۰ برنامه ویژه دهه‌ ولایت و امامت از سوی روحانیان مستقر در استان برگزار می‌شود.

برگزاری ۵۶۰ برنامه فرهنگی ویژه دهه‌ولایت و امامت در البرز

به گزارش ایکنا از البرز، حجت‌الاسلام محمدرضا معینی، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی البرز، 31 تیرماه در جمع خبرنگاران از اجرای 560 برنامه ویژه دهه‌ولایت و امامت از سوی روحانیان مستقر در استان خبر داد و اظهار کرد: تبلیغات اسلامی البرز با همکاری روحانیان مستقر، هیئت‌های مذهبی و مؤسسات قرآنی این برنامه‌ها را اجرا خواهد کرد و آماده همکاری با ادارات سطح استان به منظور برگزاری برنامه‌های جشن غدیر است.

وی‌ اعزام مبلغ و مبلغه به مساجد و حسینیه‌ها، سخنرانی به منظور تبیین واقعه غدیرخم، جلسات پرسش و پاسخ، اجرای گفتمان دینی در مساجد، مسابقه با موضوع غدیرشناسی، کارگاه آموزشی غدیرشناسی و محافل انس با قرآن‌کریم ازجمله مهم‌ترین برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این دهه مبارک عنوان کرد.

معینی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای دهه ولایت و امامت را بازدید از خانواده‌های سادات بنی‌الزهرا(س)، دیدار با نماینده ولی فقیه، ائمه جمعه و علمای سادات استان، برگزاری مراسم جشن غدیر در بیش از ۱۴۰ مسجد و حسینیه، همایش مبلغات و بانوان فرهیخته، آذینبندی مساجد، حسینیه‌ها و هیئت‌های مذهبی عنوان کرد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی البرز‌ غدیر را یکی از بزرگ‌ترین وقایع تاریخ اسلام ذکر کرده و گفت: باید جوانان به خوبی با این رخداد بزرگ تاریخ اسلام آشنا شوند و سازمان تبلیغات اسلامی تمام تلاش خود را در شناساندن غدیر به نسل جوان ایفا خواهد کرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: