کد خبر: 3828767
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
گروه اجتماعی ــ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: خیران مرکز نیکوکاری اسلام‌آباد با اعطای کمک ۲ میلیارد ریالی بخشی از نیاز‌های محرومان و مددجویان این مرکز را برطرف کردند.

کمک 2 میلیارد ریالی نیکوکاران البرزی به مددجویان کمیته امداد

رضا لشینی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، با اشاره به بهره‌مندی ۳۰۵ نیازمند و مددجوی البرزی از خدمات مستمر مرکز نیکوکاری اسلام‌آباد گفت: ارائه خدمات درمانی به نیازمندان از طریق بیمارستان‌های قائم و باهنر، اعطای کالای جهیزیه به نوعروسان نیازمند و خدمات تحصیلی به دانش‌آموزان نیازمند از جمله مهمترین اقدامات مرکز نیکوکاری اسلام‌آباد است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری اسلام‌آباد از سال ۹۲ به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد البرز خدمت‌رسانی می‌کند، افزود: خیّران مرکز نیکوکاری اسلام‌آباد در مجموع با اعطای کمک دو میلیارد ریالی شامل وجه نقد و کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) البرز را برطرف کردند.

لشینی با تأکید بر اینکه یکی از اهداف اصلی این نهاد توسعه مشارکت و حضور مستقیم مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است، اظهار کرد: حدود 30 درصد از کمک‌های بلاعوض به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از محل مشارکت مردم نیکوکار در امور خیر تأمین می‌شود.

عاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز با بیان اینکه تمام خانوارهای تحت حمایت مرکز نیکوکاری اسلام‌آباد به صورت سه‌ ماه یک بار سبد حمایت غذایی به ارزش پنج میلیون ریال را دریافت می‌کنند، گفت: معرفی خانوارهای تحت حمایت مرکز به شرکت‌ها و کارخانه‌ها جهت اشتغال به‌کار از جمله خدمات مرکز نیکوکاری اسلام آباد است.
وی با اشاره به اینکه ترغیب مردم به استفاده از روش‌های جدید شرکت در امور نیکوکاری در دستورکار کمیته امداد قرار دارد، یادآور شد: مردم و خیران برای پرداخت صدقه و شرکت در امور نیکوکاری می توانند از شماره تلفن ثابت ۳۵۵۷، تلفن همراه ۰۲۶۳۵۵۷، کد دستوری # ۰۲۶۸۸۷۷ و ثبت درخواست کمک در سامانه ۱۳۷ شهرداری استفاده کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: