کد خبر: 3765273
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
گروه فرهنگی - مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرج گفت: همزمان با گرامیداشت هفته کتاب، مسابقه کتابخوانی و مقاله‌نویسی از زندگینامه پروفسور حسابی ویژه فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیا فراخوان داده شد.

اعلام فراخوان مسابقه کتابخوانی شناخت زندگینامه پروفسور حسابی در مدارس البرز

عبدالکریم رستمی، مدیرآموزش و پرورش ناحیه سه کرج در گفت‌وگو با ایکنا از البرز هدف از اجرای این مسابقه استانی را ترویج فرهنگ مطالعه، آشنایی با زندگینامه پروفسور حسابی و ایجاد انس و تقویت پایه دوستی بین جامعه هدف با کتاب یار مهربان و دانای انسان عنوان کرد.
وی افزود: فایل کتاب در سایت www.karaj3.ir و آدرس اینترنتی http://y0n.ir/Aayix و نشانی اینستاگرامی mahalemehrabani به صورت رایگان قابل دریافت است و علاقه‌مندان می‌توانند با دانلود کتاب و پس از مطالعه در مسابقه مقاله‌نویسی شرکت کنند.
این مسئول، مهلت ارسال آثار را برای شرکت‌کنندگان را از طریق سایت www.karaj3.ir و یا تحویل به مدیر مدرسه تا 28 آبان ماه ذکر کرد.
رستمی تصریح کرد: دانش‌آموزان دوره تحصیلی ابتدایی مقاله خود را می‌توانند با مشارکت اولیا، مطابق الگوهای موجود در پوستر ابتدایی، ارائه دهند.
مدیرآموزش و پرورش ناحیه سه کرج یادآورشد: نتایج قرعه‌کشی این مسابقه مصادف با جشن میلاد رسول اکرم(ص) ساعت 9 صبح در میدان سپاه تا میدان جمهوری کرج برگزار می‌شود.
وی گفت: در این برنامه به 110 نفر جایزه دو میلیون ریالی ویژه فرهنگیان و 313 جایزه ویژه دانش‌آموزان از بین نفرات شرکت‌کننده در مسابقه به قید قرعه اهدا می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: