کد خبر: 3673102
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
گروه اجتماعی: رئیس کمیته امداد فردیس از جمع‌آوری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان صدقه در این شهرستان طی هشت ماه نخست سال جاری خبر داد.

مهرعلی کلهر، رئیس کمیته امداد فردیس در گفت وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از البرز از جمع‌آوری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان صدقه در سطح شهرستان فردیس خبر داد و اظهار کرد: این صدقات طی هشت ماهه اخیر از ۳۳ هزار و ۵۰۰ صندوق صدقه بزرگ، کوچک و متوسط جمع آوری شده است.
وی با اشاره به اینکه سیاست کمیته امداد امام خمینی(ره) توانمندی افراد تحت پوشش کمیته امداد است، عنوان کرد: این اداره در نظر دارد برای افراد تحت پوشش کمیته امداد، اشتغالزایی کند و در این راستا از کار آفرینان و شهرک های صنعتی درخواست همکاری دارد.
این مسئول با بیان اینکه بیش از ۷۵۰ یتیم تحت پوشش اداره کمیته امداد فردیس است، خاطرنشان کرد: بیش از ۴ هزار حامی در طرح ایتام و محسنین از این افراد حمایت می کنند.
رئیس کمیته امداد فردیس با اشاره به اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) به صورت مستقیم وظیفه رسیدگی به محرومان را دارد، خاطرنشان کرد: انقلاب را محرومان و قشر ضعیف جامعه به نتیجه رساندند و این مهم به لزوم توجه به افراد تحت پوشش این ارگان دارد.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که یکی از ضروری ترین نهادهای انقلاب کمیته امداد است، تصریح کرد: این مهم به دلیل آن است که یکی از مهم‌ترین اهداف انقلاب رسیدگی به محرومان جامعه اسلامی است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: