کد خبر: 3821671
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
گروه سیاست و اقتصاد ــ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) با تأکید بر اینکه فعالیت سپاه پاسداران برای تکرار انقلاب امام حسین(ع) و استمرار خط عاشورائیان است، گفت: مکتبی بودن رمز قدرت و ماندگاری سپاه پاسداران است.

مکتبی بودن؛ رمز قدرت و ماندگاری سپاه پاسداران

به گزارش ایکنا از البرز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیمراد یوسفی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع)، امروز، دوم تیرماه در دیدار با جمعی از مسئولان و پایوارن لشکر عملیاتی 10حضرت سیدالشهدا(ع) اظهار کرد: بدون شک پاسداران قدرت نظام جمهوری اسلامی و توان بازوی ولایت هستند، مقام معظم رهبری هم به سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و هم به شما پاسداران یک نگاه امیدوارانه دارند، شما پاسداران خار چشم دشمنان و مایه سرافرازی نظام جمهوری اسلامی هستید.
وی با اشاره به اینکه عزت و اقتدار نیروهای پاسدار بر کسی پوشیده نیست، افزود: در همین وقایع اخیر آمریکایی‌ها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عنوان گروهای تروریستی معرفی کردند و در لیست گروه‌های تروریستی قرار دادند.
این مسئول بیان کرد: متأسفانه در این جریان برخی عناصر ترسوی داخلی زودتر از آمریکایی‌ها در اجرای این تصمیم خبیثانه حرف‌هایی زده بودند اما پس از مدتی دیدند که راه به جایی نمی‌برند و ساکت شدند.
وی گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی تصور نمی‌کردند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با چنین اقتداری بایستد و باعث شود آمریکایی‌ها عقب‌نشینی کنند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توانسته است تمام توطئه‌هایی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران خنثی کند و سیلی محکمی بردهان دشمنان نظام بزند.
وی در ادامه خطاب به پاسداران حاضر گفت: شما پاسداران قلب و روحتان نورانی و با صفا است و همیشه در شهادت از هم لباسی خود پیشی گرفته‌اید و همین باعث شده است که خداوند متعال به شما سبزپوشان ولایت، اقتدار و قدرت بدهد.
یوسفی بیان کرد: شما پاسداران تا زمانی که با خدا و ولایت هستید و قلب و روحتان باصفا است می‌توانید دشمنان انقلاب اسلامی را نابود کنید.
وی در ادامه گفت: مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي امروز بيش از هر زمان ديگری در آمادگی رزمی، روحی و روانی قرار دارد و به لحاظ دفاعی، تجهيزاتی، معنوی و اعتقادی نيز سپاه در سطح بسيار بالایی بوده و از امكانات پيشرفته و مدرنی برخوردار است، اما بايد توجه داشت كه رمز ماندگاری و قدرت اصلی سپاه، مكتبی بودن و اعتقادی بودن آن است.
وی با بيان اينكه سپاه در سال‌های پس از انقلاب در عرصه‌های نظامی، امنيتی، فرهنگی و سياسی كارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته و توانسته بسياری از توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان را خنثی كند، يادآور شد: فعالیت سپاه پاسداران، با الهام از مکتب انقلابی اسلام و برای تکرار انقلاب حسین(ع) و استمرار خط عاشورائیان است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: