کد خبر: 3820706
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
گروه فرهنگی ــ مدیرکل آموزش و پرورش البرز از راهیابی هشت هنرجوی این استان به سیزدهمین دوره جشنواره مهارت‌های هنری شاخه کاردانش کشور خبر داد.

راهیابی 8 دانش‌آموز البرزی به جشنواره مهارت‌های هنری

سالار قاسمی، مدیرکل آموزش و پرورش البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: مرحله کشوری جشنواره مهارت‌های هنری شاخه کاردانش تابستان امسال در قم برگزار می‌شود.
وی گفت: در مرحله استانی این جشنواره مهم ۱۰۷ اثر ازهنرجویان پایه‌های یازدهم و دوازدهم در ۲۰ گرایش مورد داوری قرار گرفت.
این مسئول بیان کرد: در این جشنواره «فاطمه بخشی» در گرایش چاپ یاتیک از هنرستان شهید عادل محمدی‌منش از آموزش و پرورش ناحیه یک کرج، «سوگند فراهانی» و «پریا دژبان» درگرایش نقوش سنتی ازهنرستان بعثت هفت ناحیه چهار کرج و «نازنین جعفری‌پور» در رشته مشبک‌کاری از ناحیه دو کرج از البرز برای رقابت در مرحله کشوری برگزیده شدند.
قاسمی گفت: همچنین «ثریا سادات حسنی» در رشته معرق کاری و «آیلار حسن بیگی» در معماری داخلی از هنرستان کاردانش نور و علامه امینی آموزش و پرورش ناحیه سه کرج و «زینب نوری‌تبار» در رشته هنر فرش از هنرستان کاردانش فلق شهرستان نظرآباد به مرحله کشوری سیزدهمین جشنواره مهارت‌های هنری کاردانش کشور راه یافتند.
وی، این موفقیت را حاصل همت والای هنرجویان، هنرآموزان، مدیران هنرستان‌ها، اعضای دبیرخانه و داوران باتجربه در این جشنواره کشوری دانست و اضافه کرد: برنامه‌ریزی و برگزاری منظم مراحل استانی سیزدهمین دوره جشنواره مهارت‌های هنری شاخه کاردانش از دیگر عوامل موفقیت البرز در این جشنواره را تشکیل می‌دهد.
این مسئول تأکید کرد: هر ساله هنرجویان و هنرآموزان هنرستان‌های شاخه کاردانش در جشنواره‌ها و مسابقات کشوری موفق به کسب رتبه‌های برتر برای استان می‌شوند که قابل تحسین است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: