کد خبر: 3820358
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
گروه اجتماعی ــ مسئول روابط عمومی سپاه سپاه امام حسن مجتبی(ع) گفت: طرح جهاد همبستگی ملی یک نوع رزمایش برای خدمت‌رسانی، تقویت اخوت و آغازی برای پایان دادن به مشکلات سیل‌زدگان است.

طرح «جهاد همبستگی ملی»؛ آغازی برای پایان دادن به مشکلات سیل‌زدگان

به گزارش ایکنا از البرز، به نقل از روابط عمومی سپاه استان البرز، سرگرد پاسدار مجتبی عبدالملکی، مسئول روابط عمومی سپاه سپاه امام حسن مجتبی(ع) اظهار کرد: در پی اعلام آغاز اجرای طرح «جهاد همبستگی ملی» با هدف کمک به هموطنان سیل‌زده از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، بسیاری از اقشار مختلف مردم عزم خود را جهت مشارکت و حضور در این طرح جزم کردند.
وی به نقش ائمه جماعات و هیئت امناء مساجد البرز در اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: طرح جهاد همبستگی ملی یک نوع رزمایش برای خدمت‌رسانی، سازماندهی برای ارائه خدمات مطلوب و تقویت اخوت و آغازی برای پایان دادن به مشکلات سیل‌زدگان است.
مسئول روابط عمومی سپاه سپاه امام حسن مجتبی(ع) افزود: جهان از این اتحاد و همبستگی مردم در کمک و یاری رساندن به هموطنان سیل‌زده انگشت حیرت به دهان گرفت، اما در ادامه کار تا حل مشکلات سیل‌زدگان به طور کامل لازم است که اقدامات شایسته‌ای نیزصورت گیرد.
عبدالملکی تصریح کرد: در طرح جهاد همبستگی ملی، محوریت مسجد است چرا که سنگر و محل حل مشکلات مردم همین مساجد است و چنین طرحی بدون شک تقویت وحدت، همدلی و انسجام بیشترملت ایران را نیز در پی خواهد داشت.
وی گفت: از مردم دعوت می‌کنیم با محوریت مساجد بازسازی و نوسازی منازل آسیب‌دیده، کسب تأمین کالای اساسی را عهده دار شوند و بانک‌ها نیز در راستای نوسازی مدارس اقدام کنند.
مسئول روابط عمومی سپاه سپاه امام حسن مجتبی(ع) در پایان ضمن دعوت از تمامی رسانه‌های استان البرز جهت پوشش خبری طرح جهاد همبستگی ملی خاطرنشان کرد: جا دارد از زحمات تمامی رسانه‌ها در جهت حضور حماسی در بازتاب مشکلات مردم و انعکاس اخبار امدادرسانی قدردانی کنیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: