کد خبر: 3820342
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
گروه اجتماعی ــ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد و گفت: قصه شهادت داستان عزت، استقلال و سرافرازی نظام اسلامی است.

قصه شهادت داستان عزت نظام اسلامی است

به گزارش ایکنا از البرز، سلیمان رستمیان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز، امروز، 28 خرداد‌ماه به همراه جمعی از خادمان شهدا با والدین شهیدان فهمیده دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی در این دیدار امنیت، عزت، سرافرازی، پیشرفت و استقلال ایران اسلامی را مدیون شهدا دانست و گفت: شهدا استوانه‌های مستحکم امنیت و استقلال جامعه ما هستند؛ معمولاً وقتی می‌پرسند عوامل اصلی قدرت چیست به اقتصاد جغرافیا و توان نظامی اشاره می‌کنند اما برای ما شهدا مظهر قدرت ایران هستند.
رستمیان افزود: قصه شهادت داستان عزت نظام اسلامی است و شهدا هیچگاه فراموش نمی‌شوند، ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد و این جمله رمز حیات ماست.
این مسئول در ادامه شهید محمدحسین فهمیده را تجسم عینی ایثار و ازخودگذشتگی دانست و گفت: شهید فهمیده باوجود سن پایین به همه درس شجاعت، فداکاری و مقاومت آموخت.
وی گفت: رهبر خوانده شدن شهید فهمیده بهترین گواه برای عظیم بودن شخصیت این نوجوان بسیجی و فداکار است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: حماسه شهید فهمیده یک شگفتی در تاریخ انقلاب اسلامی است که نباید به فراموشی سپرده شود، شجاعت، استقلال‌طلبی و ازخودگذشتگی ازجمله ویژگی‌هایی هستند که سراسر وجود شهید فهمیده مالامال از آن‌ها بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: