کد خبر: 3820099
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
گروه اجتماعی ــ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: براساس دستور استاندار البرز و بر مبنای برنامه‌ریزی‌های اتخاذ شده ساعات کار ادارات این استان از اول تیرماه تغییر می‌کند.

ساعت کاری ادارات البرز تغییر می‌کند

به گزارش ایکنا از البرز، علی درویش‌پور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، امروز، 27 خرداد در نشست اضطراری شورای هماهنگی بحران استان البرز، اظهار کرد: برای کاهش مصرف انرژی از ابتدای تیرماه سال جاری ساعت کاری ادارات از ۶:۳۰ صبح تا ساعت ۱۳:۳۰ و روزهای پنج‌شنبه از ۶:۳۰ تا ۱۲:۳۰ تعیین شده است.
وی با تأکید براینکه ما موظف هستیم براساس مصوبات هیئت دولت برای کاهش بار مصرفی برق اقدام کنیم، افزود: ضرورت دارد تمام مسئولان و مدیران دستگاه‌های دولتی و اداری استان در مدیریت مصرف انرژی اهتمام جدی داشته باشند.
این مسئول در ادامه با اشاره به افزایش آلاینده‌ها و آلودگی هوا گفت: برای کاهش آلاینده‌ها و مشکلات پیرامونی مطالعات لازم در ارتباط با تعطیلی روز پنجشنبه انجام شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز گفت: باتوجه به دستورات مؤکد استاندار البرز و مطالبات مردم، تعطیلی روز پنجشنبه باید در اولویت پیگیری‌ها قرار گیرد چراکه تعطیلی روز در کاهش آلودگی هوا و همچنین کاهش مصرف انرژی تأثیر بسزایی دارد.
انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: