کد خبر: 3819558
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
گروه اجتماعی- مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های البرز گفت: دانشجویان این استان تا 27 خرداد فرصت دارند تا برای سفر به بیست و یکمین دوره از سفر‌های معنوی عتبات دانشگاهیان ثبت‌نام کنند.

27 خرداد؛ آخرین مهلت ثبت‌نام دانشجویان البرزی برای سفر به عتبات عالیات

حجت الاسلام صادق رزاقی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز، اظهارکرد: ثبت‌نام بیست و یکمین دوره از سفر‌های معنوی عتبات دانشگاهیان از ۱۸ خردادماه از طریق سایت لبیک به نشانی http://www.labbayk.ir آغاز شده و تا ۲۷ خرداد ادامه دارد و دانشجویان البرزی با مراجعه به این سایت می‌توانند برای سفر به عتبات عالیات ثبت‌نام کنند.
وی افزود: قرعه کشی این دوره از سفر‌ها در اواخر خرداد انجام می شود و این دوره از اعزام دانشگاهیان از اواخر تیرماه آغاز و تا اواسط مهر ۹۸ ادامه دارد.
این مسئول بیان کرد: در این دوره تسهیلات خوبی برای دانشگاهیان از جمله وام قرض‌الحسنه برای سفر‌های هوایی معادل ۳۰ میلیون ریال و برای سفر‌های زمینی۱۵میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
رزاقی گفت: در این دوره هم مانند دوره های گذشته، دانشجویان مجرد، متأهل، استادان و کارمندان دانشگاه می‌توانند به این سفر معنوی اعزام شوند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: